Partneři naší firmy

vybíráme jen ty nejkvalitnější dodavatele

Heluz img_shadow

Heluz

Již více než 135 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál. Nejsou to jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým zvládnete postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle. Prohlédněte si výrobky se značkou HELUZ a přesvědčte se, že jsou to nejlepší řešení pro každou stavbu!

www.heluz.cz
Jaroslav Krejčík - Stavební plasty img_shadow

Jaroslav Krejčík - Stavební plasty

Firma Jaroslav Krejčík - Stavební plasty je na našem trhu od roku 1993. Postupem času a v rámci zvýšení poptávky rozšiřujeme sortiment nejen o plastové profily pro stavebnictví, ale snažíme se pomáhat v řešení detailů pro obklady, dlažby a omítky. tímto se stáváme vyhledávaným partnerem obchodních firem ve stavebnictví po celé České republice.

www.stavebniplasty.cz
VPS img_shadow

VPS – stavebniny

Společnost VPS CZ s.r.o. působí na trhu se stavebními materiály jako specializovaný dodavatel a odborník v oblasti technického a dotačního poradenství. Zabezpečuje kompletní nabídku sortimentu pro pokrývače, tesaře, klempíře, izolatéry, fasádníky, ale i komplexně zaměřené stavební firmy. V současné době disponuje čtyřmi pobočkami a pokrývá region východních Čech, část severních a středních Čech.

www.vps.cz
Havetrans s.r.o. img_shadow

Havetrans s.r.o.

Tato firma byla založena na podzim roku 1996 ve formě fyzická osoba Stanislav Havelka , Žitovlice 29. V roce 2002 se změnila právní forma a založila se firma Stanislav Havelka s.r.o., se sídlem v Nymburku. Společnost se zpočátku zabývala dovozem a prodejem osobních automobilů, od roku 1999 se rozšířila o přepravu automobilů a od roku 2001 se firma zabývala také obchodem s dopravní technikou.

www.havetrans.cz
BGS – developer img_shadow

BGS – developer

BGS novem s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející česká developerská společnost zaměřující se na menší a středně velké developerské projekty. Zabýváme se prodejem a výstavbou bytů, nebytových prostor a rodinných domů. Soustředíme se na to, aby nové byty a domy v projektech naší developerské společnosti měly vyšší bytový standard a kvalitní stavební provedení. K jednotlivým klientům přistupujeme vždy individuálně a s maximální možnou péčí.

www.bgsnovem.cz
AUKO Poděbrady img_shadow

AUKO Poděbrady

Firma je zaměřena na autodopravu, pronájem kontejnerů, zemní a demoliční práce, strojní výkopy, terénní úpravy, staveništní přepravu hmot, prodej kameniva a betonových směsí. V zimních měsících na úklid a likvidaci sněhu. Firma poskytuje služby nejen pro stavebnictví, ale i zahradnictví, v oblastech nákladní autodopravy a kontejnerové dopravy.

www.autodoprava-kontejnery.com